Martyna Klewinowska – sesje noworodkowe, sesje ciążowe, sesje rodzinne Bydgoszcz..

Fotografia ślubna

Fotografia ślubna Bydgoszcz

Ślubne reportaże towarzyszą mi praktycznie od początku mojej drogi fotograficznej i to jest coś, w czym czuję się bardzo dobrze. Uwielbiam wyłapywać momenty i zatrzymywać je na zdjęciach. Skupiam się nie tylko na parze młodej, ale także na gościach tych małych i dużych, a także na tym co dzieje się wokoło, a o czym Wy dowiecie się oglądając zdjęcia z Waszego ślubu. Jednak na ślubie nie jestem tylko fotografem, często zdarza się, że pomagam przy zapinaniu sukienki, przy upięciu welonu, muszki, spinek do mankietów a także służę radą w wielu innych sytuacjach, które pojawiają się w trakcie ślubu 🙂

Zwykle pracuję od przygotowań, do oczepin włącznie (czyli do około godz 1:00 w nocy). W trakcie pracy korzystam z dwóch pełnoklatkowych aparatów, kilku obiektywów i dwóch lamp błyskowych. Zdjęcia, które powstają w czasie ślubu zgrywam na 3 dyski, ponieważ wiem jak ważne dla Was są to ujęcia.

Na sesję plenerową umawiamy się po ślubie, ale możemy także zrobić krótką sesję plenerową w dniu ślubu. Bardzo często wykorzystujemy tutaj Wasze pasje i zamiłowania do stworzenia ciekawej i niebanalnej sesji. Jestem w stanie popłynąć żaglówką, pojechać w góry, czy też wejść z Wami do morza. Jeśli jednak nie macie pomysłu na sesję, postaram się Wam zaproponować coś ciekawego i dopasowanego do Was.

Pracuję przeważnie w Bydgoszczy i okolicach, fotografowałam jednak śluby w Toruniu, Inowrocławiu, Tucholi, Chojnicach, Radomiu, Żurominie, Mikołajkach, Bałoszycach, Solcu Kujawskim i Koronowie. Plenery ślubne realizowałam już w górach, nad morzem i na mazurach, a także w Bydgoszczy, Toruniu, nad Zalewem Koronowskim, na polach i łąkach, w lesie, w bunkrach, w obserwatorium astronomicznym, na torze gokartowym i na żaglówce.

Zapraszam do rezerwacji terminów 2021/2022.

 

 

Zdjęcia ze ślubu, z kościoła, zdjęcia z USC. Fotografia ślubna Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław. Martyna Pstrucha-Klewinowska – Fotografia. Fotografowanie ślubów Bydgoszcz. Reportaż ślubny Bydgoszcz.

Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów TUTAJ